WHAT’S ON? WEEK OF 23 DECEMBER

Seagulls live v Bournemouth, festive football & rugby derbies, South Africa v England test cricket and much, much more. All live, all here

FOOTBALL

Monday 23 December

  • Championship
    Blackburn Rovers v Wigan Athletic 19.45 (Sky Sports)

Thursday 26 December

  • Championship
    Brentford v Swansea City 15.00 (Sky Sports)
    Leeds United v Preston North End 17.15 (Sky Sports)
    Reading v QPR 19.30 (Sky Sports)
  • Scottish Premiership
    Hearts v Hibernian 12.30 (Sky Sports)
    St Mirren v Celtic 14.30 (BT Sport)
  • Welsh Premier League
    Caernarfon Town v Bala Town 17.15 (S4C)

Friday 27 December

  • Scottish Championship
    Dundee United v Dundee 19.15 (BT Sport)

Saturday 28 December

  • Premier League
    Brighton & Hove Albion v Bournemouth 12.30 (Sky Sports)
    Norwich City v Tottenham Hotspur 17.30 (Sky Sports)
    Burnley v Manchester United 19.00 (BT Sport)
  • National League
    Sutton United v Yeovil Town 12.00 (BT Sport)

Sunday 29 December

  • Premier League
    Arsenal v Chelsea 14.00 (Sky Sports)
    Liverpool v Wolves 16.30 (Sky Sports)
  • Scottish Premiership
    Celtic v Rangers 12.30 (Sky Sports)

RUGBY UNION

Thursday 26 December

  • Pro 14
    Cardiff Blues v Dragons 14.30 (Premier Sports)
    Scarlets v Ospreys 17.00 (Premier Sports)

Friday 27 December

  • Premiership
    Bristol Bears v Wasps 19.00 (BT Sport)
  • Pro 14
    Ulster v Connacht 19.00 (Premier Sports)

Saturday 28 December

  • Premiership
    Northampton Saints v Gloucester 13.30 (BT Sport)
    Harlequins v Leicester Tigers 16.15 (BT Sport)
  • Pro 14
    Edinburgh v Glasgow 14.30 (Premier Sports)
    Benetton v Zebre 17.15 (Premier Sports)
    Munster v Leinster 18.00 (Premier Sports)
  • Premiership Wales
    Pontypridd v Cardiff 17.15 (S4C)

Sunday 29 December

  • Premiership
    Exeter Chiefs v Saracens 14.30 (BT Sport)

CRICKET

Thursday 26 December

1st Test – South Africa v England, Day One – from opening (Sky Sports)

Friday 27 December

1st Test – South Africa v England, Day Two – from opening (Sky Sports)

Saturday 28 December

1st Test – South Africa v England, Day Three – from opening (Sky Sports)

Sunday 29 December

1st Test – South Africa v England, Day Four – from opening (Sky Sports)

AMERICAN FOOTBALL

Monday 23 December

Gasparilla Bowl 19.30 (BT Sport)

Thursday 26 December

Independence Bowl 21.00 (BT Sport)

Friday 27 December

Military Bowl 17.00 (BT Sport)

Pinstripe Bowl 20.15 (BT Sport)

Saturday 28 December

CFP Semi-Finals 14.00 (BT Sport)

Cotton Bowl 17.00 (BT Sport)

Camping World Bowl 17.00 (BT Sport)

BASKETBALL

Wednesday 25 December

  • NBA
    Boston Celtics @ Toronto Raptors 17.00 (Sky Sports)
    Milwaukee Bucks @ Philadelphia 76ers 19.30 (Sky Sports)
    Houston Rockets @ Golden State Warriors 22.00 (Sky Sports)

Saturday 28 December

  • NBA
    Memphis Grizzlies @ Denver Nuggets 22.00 (Sky Sports)

Sunday 29 December

Kansas @ Stanford 20.00 (BT Sport)

DARTS

Monday 23 December

World Darts Championship 12.30 & 19.00 (Sky Sports)

Friday 27 December

World Darts Championship 12.30 & 19.00 (Sky Sports)

Saturday 28 December

World Darts Championship 12.30 & 19.00 (Sky Sports)

Sunday 29 December

World Darts Championship 12.30 & 19.00 (Sky Sports)

HORSE RACING

All day, every day from 13.00 (Sky Sports)

ICE HOCKEY

Monday 23 December

  • KHL
    Salavat v Ak Bars 13.55 (FreeSports)
    Salavat v Ak Bars 18.30 (Premier Sports)
  • NHL
    Carolina @ Toronto 19.00 (Premier Sports)
    Calgary @ Minnesota 22.00 (Premier Sports)

Sunday 29 December

  • NHL
    Winnipeg @ St Louis 20.00 (FreeSports)

POOL

Friday 27 December

Taom Shootout Pool 14.00 & 19.00 (FreeSports)

Saturday 28 December

Taom Shootout Pool 14.30 & 19.00 (FreeSports)

Sunday 29 December

Taom Shootout Pool 14.00 & 19.00 (FreeSports)

WHAT’S ON? WEEK OF 16 DECEMBER

The two biggest derbies in world football – Seagulls v Eagles at Selhurst Park & Barça-Madrid at the Camp Nou. Plus the Club World Cup, World Darts and much, much more. All live, all here.

FOOTBALL
Monday 16 December

  • Premier League
    Crystal Palace v Brighton & Hove Albion 19.45 (Sky Sports)
  • Champions League Draw Round of 16 10.45 (BT Sport)
    Europa League Draw Round of 32 12.00 (BT Sport)
  • Bundesliga 2
    Darmstadt v VfB Stuttgart 19.30 (BT Sport)

Tuesday 17 December

  • Premier League
    Aston Villa v Liverpool 19.45 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Werder Bremen v Mainz 17.30 (BT Sport)
    Augsburg v Fortuna Düsseldorf 19.30 (BT Sport)
    Borussia Dortmund v RB Leipzig 19.30 (BT Sport)
    Union Berlin v Hoffenheim 19-30 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Monaco v Lille 20.00 (BT Sport)

Wednesday 18 December

  • Club World Cup Semi-Final
    Liverpool v Monterrey/Al-Sadd/Hienghène 17.30 (BBC Two)
  • League Cup Quarter-Final
    Oxford United v Manchester City 19.45 (Sky Sports)
  • Scottish Premiership
    Hearts v Celtic 19.00 (BT Sport)
  • Bundesliga
    Bayer Leverkusen v Hertha Berlin 17.30 (BT Sport)
    Borussia Mönchengladbach v Paderborn 19.30 (BT Sport)
    Eintracht Frankfurt v Cologne 19.30 (BT Sport)
    Freiburg v Bayern Munich 19.30 (BT Sport)
    Wolfsburg V Schalke 04 19.30 (BT Sport)
  • French League Cup
    Olympique Lyon v Toulouse 17.30 (BT Sport)
    Le Mans v Paris Saint-Germain 20.00 (BT Sport)
  • La Liga
    Barcelona v Real Madrid 19.00 (Premier Sports)
  • Serie A
    Sampdoria v Juventus 17.55 (Premier Sports)
    Brescia v Sassuolo 19.50 (Premier Sports)

Friday 20 December

  • Championship
    Middlesbrough v Stoke City 19.45 (Sky Sports)
  • Scottish Premiership
    Hibernian v Rangers 19.15 (BT Sport)
  • Welsh Premier League
    The New Saints v Cardiff Metropolitan Technology 20.00 (S4C)
  • Bundesliga
    Hoffenheim v Borussia Dortmund 19.15 (BT Sport)
  • Ligue 1
    TBC 19.45 (BT Sport)
  • La Liga
    Eibar v Granada 20.00 (Premier Sports)
  • Serie A
    Fiorentina v Roma 19.40 (FreeSports)

Saturday 21 December

  • Premier League
    Everton v Arsenal 12.00 (BT Sport)
    Manchester City v Leicester City 17.30 (Sky Sports)
  • Championship
    Cardiff City v Preston North End 12.30 (Sky Sports)
  • National League
    Solihull Moors v Barrow 17.00 (BT Sport)
  • Club World Cup
    Third place play-off 14.30 (BBC Two)
    Final 17.30 (BBC Two)
  • Bundesliga
    Hertha Berlin v Borussia Mönchengladbach 17.15 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Paris Saint-Germain v Amiens 19.45 (BT Sport)
  • La Liga
    Real Mallorca v Sevilla 12.00 (Premier Sports)
    Villarreal v Getafe 17.30 (Premier Sports)
    Real Valladolid v Valencia 20.00 (Premier Sports)
  • Serie A
    Torino v SPAL 20.00 (Premier Sports)
  • La Segunda
    Cadiz v Numancia 19.55 (FreeSports)

Sunday 22 December

  • Premier League
    Watford v Manchester United 14.00 (Sky Sports)
    Tottenham Hotspur v Chelsea 16.30 (Sky Sports)
  • Championship
    Sheffield Wednesday v Bristol City 12.00 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Fortuna Düsseldorf v Union Berlin 14.15 (BT Sport)
    Paderborn v Eintracht Frankfurt 16.45 (BT Sport)
  • Italian Supercup
    Juventus v Lazio 16.30 (BT Sport)
  • Ligue 1
  • Rennes v Bordeaux 14.00 (BT Sport)
    TBC 16.00 (BT Sport)
    TBC 20.00 (BT Sport)
  • La Liga
    Leganes v Espanyol 10.55 (FreeSports)
    Osasuna v Real Sociedad 13.00 (Premier Sports)
    Real Betis v Atlético Madrid 15.00 (Premier Sports)
    Levante v Celta Vigo 17.30 (Premier Sports)
    Real Madrid v Athletic Bilbao 20.00 (Premier Sports)
  • Serie A
    Atalanta v AC Milan 11.25 (Premier Sports)
    Lecce v Bologna 13.55 (FreeSports)
    Parma v Brescia 13.55 (Premier Sports)
    Sassuolo v Napoli 19.40 (Premier Sports)

RUGBY UNION

Friday 20 December

  • Premiership
    Gloucester v Worcester Warriors 19.00 (BT Sport)
  • Pro 14
    Leinster v Ulster 19.00 (Premier Sports)

Saturday 21 December

  • Premiership
    Leicester Tigers v Exeter Chiefs 14.30 (BT Sport)
  • Championship
    Ealing Trailfinders v Newcastle Falcons 15.00 (Sky Sports)
  • Pro 14
    Zebre v Benetton 15.00 (Premier Sports)
    Dragons v Scarlets 17.00 (Premier Sports)
    Glasgow v Edinburgh 17.15 (Premier Sports)
    Connacht v Munster 17.15 (FreeSports)
    Ospreys v Cardiff 19.20 (Premier Sports)

Sunday 22 December

  • Premiership
    London Irish v Bath 14.30 (BT Sport)

CRICKET

Monday 16 December

  • Mzansi Super League 15.30 (BT Sport)

Saturday 21 December

  • Big Bash – Perth Scorchers v Melbourne Renegades 10.00 (BT Sport)

 BASKETBALL

Sunday 22 December

South Carolina @ Virginia 20.00 (BT Sport)
Xavier @ TCU 22.00 (BT Sport)
Georgia Tech v Boise State 22.30 (BT Sport)

DARTS

Monday 16 December                      

World Darts Championship 19.00 (Sky Sports)

Tuesday 17 December

World Darts Championship 12.30 & 19.00 (Sky Sports)

Wednesday 18 December

World Darts Championship 12.30 & 19.00 (Sky Sports)

Thursday 19 December

World Darts Championship 12.30 & 19.00 (Sky Sports)

Friday 20 December

World Darts Championship 12.30 & 19.00 (Sky Sports)

Saturday 21 December

World Darts Championship from 12.30 (Sky Sports)

Sunday 22 December

World Darts Championship 12.30 & 19.00 (Sky Sports)

GOLF

Monday 16 December

Golfer of the Decade 20.00 (Sky Sports)

HORSE RACING

Every day (Sky Sports)

ICE HOCKEY

Tuesday 17 December

SHL – Lulea v Skelleftea 18.00 (FreeSports)

Wednesday 18 December

EIHL – Cardiff Devils v Belfast Giants 19.00 (FreeSports)

Thursday 19 December

KHL – SKA v CSKA 18.25 (FreeSports)

Sunday 22 December

NHL – Anaheim @ NY Rangers 17.30 (FreeSports)

WHAT’S ON? WEEK OF 09 DECEMBER

Champions League Group Stage Finale, PDC World Darts Championship under way, live football from all Europe’s top leagues and much, much more. All live, all here.

FOOTBALL

Monday 09 December

  • Premier League
    West Ham United v Arsenal 20.00 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Stuttgart v Nuremberg 19.30 (BT Sport)

Tuesday 10 December

  • Champions League
    RB Salzburg v Liverpool 17.55 (BT Sport)
    Napoli v Genk 17.55 (BT Sport)
    Chelsea v Lille 20.00 (BT Sport)
    Ajax v Valencia 20.00 (BT Sport)
    Inter Milan v Barcelona 20.00 (BT Sport)
    Benfica v Zenit St Petersburg 20.00 (BT Sport)
    Borussia Dortmund v Slavia Prague 20.00 (BT Sport)
    Olympique Lyon v RB Leipzig
  • Championship
    Preston North End v Fulham 19.45 (Sky Sports)
  • UEFA Youth League
    Chelsea U19 v Lille U19 13.00 (BT Sport)
    Salzburg U19 v Liverpool U19 13.00 (BT Sport)

Wednesday 11 December

  • Champions League
    Dinamo Zagreb v Manchester City 17.55 (BT Sport)
    Shakhtar Donetsk v Atalanta 17.55 (BT Sport)
    Bayern Munich v Tottenham Hotspur 20.00 (BT Sport)
    Atlético Madrid v Lokomotiv Moscow 20.00 (BT Sport)
    Bayer Leverkusen v Juventus 20.00 (BT Sport)
    Club Brugge v Real Madrid 20.00 (BT Sport)
    Olympiakos v Red Star Belgrade 20.00 (BT Sport)
    Paris Saint-Germain v Galatasaray 20.00 (BT Sport)
  • Championship
    Birmingham City v QPR 19.45 (Sky Sports)
    Derby County v Sheffield Wednesday 19.45 (Sky Sports)
  • UEFA Youth League
    Dinamo Zagreb U19 v Manchester City U19 12.00 (BT Sport)
    Bayern Munich U19 v Tottenham Hotspur U19 15.00 (BT Sport)

Thursday 12 December

  • Europa League
    Standard Liège v Arsenal 17.55 (BT Sport)
    CFR Cluj v Celtic 17.55 (BT Sport)
    Manchester United v AZ Alkmaar 20.00 (BT Sport)
    Wolves v Besiktas 20.00 (BT Sport)
    Rangers v Young Boys 20.00 (BT Sport)
    APOEL Nicosia v Sevilla 17.55 (BT Sport)
    Basel v Trabzonspor 17.55 (BT Sport)
    Dynamo Kyiv v Lugano 17.55 (BT Sport)
    Eintracht Frankfurt v Vitória Guimarāes 17.55 (BT Sport)
    FC København v Malmö FF 17.55 (BT Sport)
    Qarabag v F91 Dudelange 17.55 (BT Sport)
    Getafe v Krasnodar 17.55 (BT Sport)
    LASK Linz v Sporting Club de Lisbon 17.55 (BT Sport)
    PSV Eindhoven v Rosenborg 17.55 (BT Sport)
    Rennes v Lazio 17.55 (BT Sport)
    Borussia Mönchengladbach v Istanbul Basaksehir 20.00
    Espanyol v CSKA Moscow 20.00 (BT Sport)
    Porto v Feyenoord 20.00 (BT Sport)
    KAA Gent v Oleksandria 20.00 (BT Sport)
    Ludogorets Razgrad v Ferencváros 20.00 (BT Sport)
    Partizan Belgrade v Astana 20.00 (BT Sport)
    Roma v Pellets WAC 20.00 (BT Sport)
    Slovan Bratislava c Sporting Braga 20.00 (BT Sport)
    Wolfsburg v St Étienne 20.00 (BT Sport)

Friday 13 December

  • Championship
    Charlton Athletic v Hull City 19.00 (Sky Sports)
  • Welsh Premier League
    Barry Town United v The New Saints 20.00 (S4C)
  • Bundesliga
    Hoffenheim v Augsburg 19.30 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Lille v Montpellier 19.45 (BT Sport)
  • La Liga
    Alaves v Leganes 20.00 (Premier Sports)

Saturday 14 December

  • Premier League
    Liverpool v Watford 12.00 (BT Sport)
    Southampton v West Ham United 17.30 (Sky Sports)
  • Championship
    Birmingham City v West Bromwich Albion 12.30 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Fortuna Dusseldorf v RB Leipzig 17.30 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Angers v Monaco 19.00 (BT Sport)
  • La Liga
    Granada v Levante 12.00 (Premier Sports)
    Athletic Bilbao v Eibar 17.30 (Premier Sports)
    Atlético Madrid v Osasuna 20.00 (Premier Sports)
  • Serie A
    Napoli v Parma 17.10 (Premier Sports)
    Genoa v Sampdoria 19.40 (Premier Sports)
  • A-League
    Perth Glory v Western Sydney Wanderers 10.45 (BT Sport)

Sunday 15 December

  • Premier League
    Manchester United v Everton 14.00 (Sky Sports)
    Arsenal v Manchester City 16.30 (Sky Sports)
  • Scottish Premiership
    Motherwell v Rangers 12.00 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Wolfsburg v Borussia Mönchengladbach 14.30 (BT Sport)
    Schalke 04 v Eintracht Frankfurt 16.45 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Bordeaux v Racing Strasbourg 13.45 (BT Sport)
    Olympique Lyon v Rennes 16.00 (BT Sport)
    St Étienne v Paris Saint-Germain 19.45 (BT Sport)
  • Bundesliga 2
    Sandhausen v Hamburg 12.30 (BT Sport)
  • La Liga
    Getafe v Real Valladolid 10.55 (FreeSports)
    Celta Vigo v Real Mallorca 13.00 (Premier Sports)
    Espanyol v Real Betis 15.00 (Premier Sports)
    Sevilla v Villarreal 17.30 (Premier Sports)
    Valencia v Real Madrid 20.00 (Premier Sports)
  • Serie A
    Verona v Torino 11.25 (Premier Sports)
    Juventus v Udinese 13.55 (Premier Sports)
    Roma v SPAL 16.55 (Premier Sports)
    Fiorentina v Inter Milan 19.40 (Premier Sports)

RUGBY UNION

Friday 13 December

  • Champions Cup
    Harlequins v Ulster 19.00 (BT Sport)
    Racing 92 v Ospreys 19.30 (BT Sport)

Saturday 14 December

  • Champions Cup
    Benetton v Lyon 12.30 (BT Sport)
    Connacht v Gloucester 12.30 (BT Sport)
    Montpellier v Toulouse 14.45 (BT Sport)
    Glasgow Warriors v La Rochelle 17.00 (BT Sport)
    Leinster v Northampton Saints 17.00 (BT Sport)

Sunday 15 December

  •  Champions Cup
    Exeter Chiefs v Sale Sharks 12.30 (BT Sport)
    Clermont Auvergne v Bath 15.00 (BT Sport)

CRICKET

Tuesday 10 December

  • Mzansi Super League
    Durban Heat v Jozi Stars 15.00 (BT Sport)

 Friday 13 December

  • Mzansi Super League match 15.00 (BT Sport)

AMERICAN FOOTBALL

Saturday 14 December
NCAA – Army Black Knights @ Navy Midshipmen 20.00 (BT Sport)

BASKETBALL

Saturday 14 December

  • NCAA
    UCLA Bruins @ Notre Dame Fighting Irish 20.00 (BT Sport)
  • NBA
    San Antonio Spurs @ Phoenix Suns 22.00 (Sky Sports)

DARTS

Friday 13 December
World Darts Championship 19.00 (Sky Sports)

Saturday 14 December
World Darts Championship 15.00 (Sky Sports)

Sunday 15 December
World Darts Championship 19.00 (Sky Sports)

GOLF

Wednesday 11 December
The Presidents Cup 22.00 (Sky Sports)

Friday 13 December
The Presidents Cup 20.00 (Sky Sports)

Saturday 14 December
QBE Shootout 17.00 (Sky Sports)
The Presidents Cup 22.30 (Sky Sports)

Sunday 15 December
QBE Shootout 17.00 (Sky Sports)

HORSE RACING
Every day from 13.30 (Sky Sports)

ICE HOCKEY

Tuesday 10 December
CHL Quarter-Finals 16.55 (FreeSports)

Wednesday 11 December
EIHL Challenge Cup 19.00 (FreeSports)

Sunday 15 December
NHL – Philadelphia @ Winnipeg 22.00 (Premier Sports)

MOTOR SPORT

 Saturday 14 December
FIA World Endurance Championship 11.30 (BT Sport)
Bapco Eight Hours of Bahrain 17.00 (Eurosport)

POOL

Friday 13 December
IPA Pool Masters 13.00 & 20.00 (FreeSports)

Saturday 14 December
IPA Pool Masters 13.00 & 20.00 (FreeSports)

Sunday 15 December
IPA Pool Masters 13.00 & 20.00 (FreeSports)

SHOW JUMPING

Sunday 15 December

Rolex Grand Slam 13.00 (Sky Sports)

SNOOKER

Monday 09 December
Scottish Open 12.45 & 18.45 (Eurosport)

Tuesday 10 December
Scottish Open 12.45 & 18.45 (Eurosport)

Wednesday 11 December
Scottish Open 12.45 & 18.45 (Eurosport)

Thursday 12 December
Scottish Open 12.45 & 18.45 (Eurosport)

Friday 13 December
Scottish Open 11.45 (Eurosport)

Saturday 14 December
Scottish Open 13.00 & 18.45 (Eurosport)

Sunday 15 December
Scottish Open 12.45 & 18.45 (Eurosport)

TENNIS

Thursday 12 December
Diriyah Tennis Cup – all day (Eurosport)

WHAT’S ON? WEEK OF 02 DECEMBER

Seagulls v Wolves, Manchester derby, Old Firm cup final, UK snooker championship and much, much more. All live. All here

FOOTBALL

Monday 02 December 2019

  • Championship
    Preston North End v West Bromwich Albion 19.45 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Mainz v Eintracht Frankfurt 19.15 (BT Sport)
  • FA Cup Round Two
    Solihull Moors v Rotherham United 19.45 (BT Sport)
  • Serie A
    Cagliari v Sampdoria 19.40 (Premier Sports)

Tuesday 03 December 2019

  • Ligue 1
    Angers v Olympique Marseille 18.00 (BT Sport)
    Olympique Lyon v Lille 20.05 (BT Sport)
  • Coppa Italia Round Four
    Fiorentina v Cittadella 20.00 (BT Sport)

Wednesday 04 December 2019

  • Scottish Premiership
    Aberdeen v Rangers 19.45 (Sky Sports)
  • Ligue 1
    Toulouse v Monaco 18.00 (BT Sport)
    Paris Saint-Germain v Nantes 20.05 (BT Sport)
  • Coppa Italia Round Four
    Udinese v Bologna 20.00 (BT Sport)

Thursday 05 December 2019

  • Coppa Italia Round Four
    Cagliari v Sampdoria 20.00 (BT Sport)

Friday 06 December 2019

  • Championship
    Millwall v Nottingham Forest 19.45 (Sky Sports)
  • Welsh Cup Round Three
    Carmarthen Town v Ammanford AFC 20.00 (S4C)
  • Bundesliga
    Eintracht Frankfurt v Hertha Berlin 19.15 (BT Sport)
  • Serie A
    Inter Milan v Roma 19.35 (Premier Sports)
  • La Liga
    Villarreal v Atlético Madrid 20.55 (Premier Sports)
  • Portuguese League
    Boavista v Benfica 20.25 (FreeSports)

Saturday 07 December 2019

  • Premier League
    Everton v Chelsea 12.00 (BT Sport)
    Manchester City v Manchester United 17-30 (Sky Sports)
  • Championship
    Huddersfield Town v Leeds United 12.30 (Sky Sports)
  • National League
    Barnet v AFC Fylde 17.20 (BT Sport)
  • Bundesliga
    Bayer Leverkusen v Schalke 04 17.30 (BT Sport)
  • Serie A
    Udinese v Napoli 17.10 (Premier Sports)
    Lazio v Juventus 19.35 (Premier Sports)
  • La Liga
    Real Madrid v Espanyol 11.55 (Premier Sports)
    Levante v Valencia 17.30 (Premier Sports)
    Barcelona v Real Mallorca 20.00 (Premier Sports)

Sunday 08 December 2019

  • Premier League
    Aston Villa v Leicester City 14.00 (Sky Sports)
    Brighton & Hove Albion v Wolves 16.30 (Sky Sports)
  • Championship
    West Bromwich Albion v Swansea City 12.00 (Sky Sports)
  • Scottish League Cup Final
    Rangers v Celtic 15.00 (BT Sport)
  • Bundesliga
    Union Berlin v Cologne 14.15 (BT Sport)
    Werder Bremen v Paderborn 16.45 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Reims v St Étienne 14.00 (BT Sport)
    Nantes v Dijon 16.00 (BT Sport)
    Olympique Marseille v Bordeaux 20.00 (BT Sport)
  • Serie A
    Lecce v Genoa 11.20 (Premier Sports)
    Torino v Fiorentina 13.50 (Premier Sports)
    Sassuolo v Cagliari 13.55 (FreeSports)
    Sampdoria v Parma 16.50 (Premier Sports)
    Bologna v AC Milan 19.35 (Premier Sports)
  • La Liga
    Eibar v Getafe 10.55 (FreeSports)
    Real Betis v Athletic Bilbao 13.00 (Premier Sports)
    Real Valladolid v Real Sociedad 15.00 (Premier Sports)
    Leganes v Celta Vigo 17.30 (Premier Sports)
    Osasuna v Sevilla 20.00 (Premier Sports)

 RUGBY UNION

Friday 06 December 2019

  • Champions Trophy Final 12.15 & 14.45 (FreeSports)
  • Premiership Wales
    Aberavon v Carmarthen 19.05 (BBC Two Wales)
  • Champions Cup
    Bath v Clermont Auvergne 19.00 (BT Sport)

Saturday 07 December 2019

  • Champions Cup
    Northampton Saints v Leinster 12.30 (BT Sport)
    Lyon v Benetton 12.45 (BT Sport)
    La Rochelle v Glasgow Warriors 15.00 (BT Sport)
    Ulster v Harlequins 15.00 (BT Sport)
    Munster v Saracens 17.15 (BT Sport)
    Ospreys v Racing 92 17.15 (BT Sport)

Sunday 08 December 2019

  • Champions Cup
    Sale Sharks v Exeter Chiefs 15.00 (BT Sport)
    Toulouse v Montpellier 15.00 (BT Sport)

CRICKET

Monday 02 December 2019

New Zealand v England Test Match Day Five 22.00 (Sky Sports)

Tuesday 03 December 2019

  • Mzansi Super League
    Nelson Mandela By Giants v Tshwane Spartans 15.00 (BT Sport)

Wednesday 04 December 2019

  • Mzansi Super League
    Paarl Rocks v Durban Heat 15.00 (BT Sport)

Thursday 05 December 2019

Mzansi Super League match 15.00 (BT Sport)

Friday 06 December 2019

Mzansi Super League match 15.00 (BT Sport)

AMERICAN FOOTBALL

Saturday 07 December 2019

College Game Day 14.00 (BT Sport)

BASKETBALL

Saturday 07 December 2019

NBA – New Orleans Pelicans @ Dallas Mavericks 19.00 (Sky Sports)

Sunday 08 December 2019

NBA – Denver Nuggets @ Brooklyn Nets 20.00 (Sky Sports)

Lone Star Showdown – Texas @ Texas A&M 20.00 (BT Sport)

GOLF

Wednesday 04 December 2019

Hero World Challenge Day One 18.00 (Sky Sports)

Thursday 05 December 2019

AfrAsia Bank Mauritius Open Day One – from opening (Sky Sports)

Kenya Women’s Open Day One 13.30 (Sky Sports)

Hero World Challenge Day Two 18.00 (Sky Sports)

Friday 06 December 2019

AfrAsia Bank Mauritius Open Day Two – from opening (Sky Sports)

Kenya Women’s Open Day Two 13.30 (Sky Sports)

Hero World Challenge Day Three 16.00 (Sky Sports)

Saturday 07 December 2019

AfrAsia Bank Mauritius Open Day Three – from opening (Sky Sports)

Kenya Women’s Open Day Three 12.30 (Sky Sports)

Hero World Challenge Day Four 15.00 (Sky Sports)

PNC Father Son Challenge Day One 20.00 (Sky Sports)

Sunday 08 December 2019

AfrAsia Bank Mauritius Open Day Four – from opening (Sky Sports)

Kenya Women’s Open Day Four 12.30 (Sky Sports)

PNC Father Son Challenge Day Two 16.00 (Sky Sports)

HORSE RACING

Every day from 13.30 (Sky Sports)

ICE HOCKEY

Tuesday 03 December 2019

CHL Quarter-Finals 16.55 (FreeSports)

Thursday 05 December 2019

SHL – Malmö v Färjestad 18.00 (FreeSports)

MOTOR SPORT

Wednesday 04 December 2019

Live Final F1 Pro Series 19.00 (Sky Sports)

SNOOKER

Monday 02 December 2019

UK Championship 13.00 & 18.45 (BBC Two)

Tuesday 03 December 2019

UK Championship 13.00 & 18.45 (BBC Two)

Wednesday 04 December 2019

UK Championship 13.00 & 18.45 (BBC Two)

Thursday 05 December 2019

UK Championship 13.00 & 18.45 (BBC Two)

Friday 06 December 2019

UK Championship 13.00 & 18.45 (Eurosport)

Saturday 07 December 2019

UK Championship 13.00 & 18.45 (Eurosport)

Sunday 08 December 2019

UK Championship 13.00 & 18.45 (Eurosport)

WHAT’S ON? WEEK OF 25 NOVEMBER

The Champions League reaches boiling point, the start of the UK Snooker Championships and much, much more. All live, all here.

FOOTBALL

Monday 25 November 2019

  • Premier League
    Aston Villa v Newcastle United 20.00 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Hannover 96 v Darmstadt 19.30 (BT Sport)
  • Serie A
    SPAL v Genoa (Premier Sports)

Tuesday 26 November 2019

  • Champions League Matchday Five
    Galatasaray v Club Brugge 17.55 (BT Sport)
    Lokomotiv Moscow v Bayer Leverkusen 17.55 (BT Sport)
    Tottenham Hotspur v Olympiakos 20.00 (BT Sport)
    Manchester City v Shakhtar Donetsk 20.00 (BT Sport)
    Real Madrid v Paris Saint-Germain 20.00 (BT Sport)
    Red Star Belgrade v Bayern Munich 20.00 (BT Sport)
    Atalanta v Dinamo Zagreb 20.00 (BT Sport)
    Juventus v Atlético Madrid 20.00 (BT Sport)
  • Championship
    Reading v Leeds United 20.00 (Sky Sports)

Wednesday 27 November 2019

  • Chinese Super League
    Hebei China Fortune v Guangzhou Evergrande 11.35 (FreeSports)
  • Champions League Matchday Five
    Valencia v Chelsea 17.55 (BT Sport)
    Zenit St Petersburg v Olympique Lyon 17.55 (BT Sport)
    Liverpool v Napoli 20.00 (BT Sport)
    Barcelona v Borussia Dortmund 20.00 (BT Sport)
    Genk v RB Salzburg 20.00 (BT Sport)
    Slavia Prague v Inter Milan 20.00 (BT Sport)
    RB Leipzig v Benfica 20.00 (BT Sport)
    Lille v Ajax 20.00 (BT Sport)
  • Europa League Matchday Five
    Vitoria Guimarães v Standard Liège 15.50 (BT Sport)
  • Championship
    QPR v Nottingham Forest 19.45 (Sky Sports)

Thursday 28 November 2019

  • Europa League Matchday Five
    Astana v Man Utd 15.50 (BT Sport)
    Sporting Braga v Wolves 17.55 (BT Sport)
    Feyenoord v Rangers 17.55 (BT Sport)
    Young Boys v Porto 17.55 (BT Sport)
    Arsenal v Eintracht Frankfurt 20.00 (BT Sport)
    Celtic v Rennes 20.00 (BT Sport)
    Lazio v CFR Cluj 20.00 (BT Sport)

Friday 29 November 2019

  • Championship
    Swansea City v Fulham 19.45 (Sky Sports)
  • Welsh Premier League
    Caernarfon Town v Cardiff Metropolitan University 20.00 (S4C)
  • Bundesliga
    Schalke 04 v Union Berlin 19.30 (BT Sport)
  • Bundesliga 2
    VfL Osnabrück v Hamburg 17.30 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Olympique Marseille v Brest 19.45 (BT Sport)
  • La Liga
    Celta Vigo v Real Valladolid 20.00 (La Liga TV)

Saturday 30 November 2019

  • Premier League
    Newcastle United v Manchester City 12.30 (BT Sport)
    Southampton v Watford 17.30 (Sky Sports)
  • Championship
    Charlton Athletic v Sheffield Wednesday 12.30 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Bayern Munich v Bayer Leverkusen 17.15 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Reims v Bordeaux 19.00 (BT Sport)
  • La Liga
    Alaves v Real Madrid 11.55 (Premier Sports/LaLiga TV)
    Real Mallorca v Real Betis 17.30 (LaLiga TV)
    Valencia v Villarreal 20.00 (Premier Sports/LaLiga TV)

Sunday 01 December 2019

  • Premier League
    Norwich City v Arsenal 14.00 (Sky Sports)
    Leicester City v Everton 16.30 (Sky Sports)
  • Scottish Premiership
    Ross County v Celtic 12.00 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Borussia Mönchengladbach v Freiburg 14.30 (BT Sport)
    Wolfsburg v Werder Bremen 17.00 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Nantes v Toulouse 14.00 (BT Sport)
    Rennes v St Étienne 16.00 (BT Sport)
    Monaco v Paris Saint-Germain 20.00 (BT Sport)
  • La Liga
    Sevilla v Leganes 11.00 (Premier Sports/LaLiga TV)
    Athletic Bilbao v Granada 13.00 (Premier Sports/LaLiga TV)
    Espanyol v Osasuna 15.00 (Premier Sports/LaLiga TV)
    Getafe v Leganes 17.30 (Premier Sports/LaLiga TV)
    Atlético Madrid v Barcelona 17.30 (Premier Sports/LaLiga TV)
  • Serie A
    Juventus v Sassuolo 11.30 (Premier Sports)
    Inter Milan v SPAL 14.00 (Premier Sports)
    Napoli v Bologna 17.00 (Premier Sports)
    Verona v Roma 19.45 (Premier Sports)

RUGBY UNION

Friday 29 November 2019

  • Premiership
    Bath v Saracens 19.00 (BT Sport)

Saturday 30 November 2019

  • Premiership
    Northampton Saints v Leicester Tigers 14.30 (BT Sport)
  • Pro 14
    Benetton Treviso v Cardiff Blues 15.00 (FreeSports)
    Dragons v Zebre 17.15 (Premier Sports)
    Connacht v Southern Kings 17.15 (Premier Sports)
    Ospreys v Cheetahs 19.35 (Premier Sports)
    Glasgow Warriors v Leinster 19.35 (Premier Sports)

Sunday 01 December 2019

  • Premiership
    Harlequins v Gloucester 14.30 (BT Sport)

CRICKET

Monday 25 November 2019

  • West Indies Super 50 Cup
    West Indies Emerging v Trinidad & Tobago 22.15 (BT Sport)

Wednesday 27 November 2019

  • Mzansi Super League
    Nelson Mandela Bay Giants v Paarl Rocks 15.00 (BT Sport)

Thursday 28 November 2019

New Zealand v England Test Match Day One 22.00 (Sky Sports)

  • Mzansi Super League
    Cape Town Blitz v Durban Heat 15.00 (BT Sport)
  • West Indies Super 50 Cup
    Semi-final One 17.45 & 22.15 (BT Sport)

Friday 29 November 2019

New Zealand v England Test Match Day Two 22.00 (Sky Sports)

Mzansi Super League match 15.00 (BT Sport)

  • West Indies Super 50 Cup
    Semi-final Two 17.45 & 22.15 (BT Sport)

Saturday 30 November 2019

New Zealand v England Test Match Day Three 21.30 (Sky Sports)

Sunday 01 December 2019

New Zealand v England Test Match Day Four 21.30 (Sky Sports)

West Indies Super 50 Cup Final 17.30 & 22.15 (BT Sport)

AMERICAN FOOTBALL

Friday 29 November 2019

Missouri @Arkansas college football 19.30 (BT Sport)

Saturday 30 November 2019

College Game Day 14.00 (BT Sport)

BASKETBALL

Sunday 01 December 2019

  • NBA
    Dallas Mavericks @ LA Lakers 21.00 (Sky Sports)
    Denver Nuggets @ Sacramento Kings 22.00 (Sky Sports)

CYCLING

Friday 29 November 2019

Track Cycling World Cup Day One 11.28 (Eurosport)

GOLF

Wednesday 27 November 2019

Alfred Dunhill Championship Par 3 Challenge 11.30 (Sky Sports)

Thursday 28 November 2019

Alfred Dunhill Championship Day One 10.30 (Sky Sports)

Andalucía Women’s Open de España Day One15.30 (Sky Sports)

Friday 29 November 2019

Alfred Dunhill Championship Day Two 10.30 (Sky Sports)

Andalucía Women’s Open de España Day Two 15.30 (Sky Sports)

Saturday 30 November 2019

Alfred Dunhill Championship Day Three 10.30 (Sky Sports)

Andalucía Women’s Open de España Day Three 14.30 (Sky Sports)

Sunday 01 December 2019

Alfred Dunhill Championship Day Four 10.30 (Sky Sports)

HORSE RACING

Live every day from 13.30 (Sky Sports)

ICE HOCKEY

Monday 25 November 2019

KHL – SKA St Petersburg v Red Star Kunlun 16.30 (Premier Sports)

Tuesday 26 November 2019

KHL – Jokerit v Khabarovsk 16.30 (FreeSports)

Wednesday 27 November 2019

EIHL – Sheffield Steelers v Belfast Giants 19.30 (FreeSports)

Thursday 28 November 2019

SHL – Djurgården v Leksands 18.00 (FreeSports)

Friday 29 November 2019

  • Friendship Four
    Northeastern v New Hampshire 15.00 (FreeSports)
    Princeton v Colgate 19.00 (FreeSports)

Saturday 30 November 2019

Friendship Four Final 19.00 (FreeSports)

MOTOR SPORT

Friday 29 November 2019

Abu Dhabi Grand Prix practice 09.00 & 13.30 (Sky Sports)

Abu Dhabi F2 qualifying 10.50 (Sky Sports)

Saturday 30 November 2019

Abu Dhabi Grand Prix practice 10.00 (Sky Sports)

Abu Dhabi Grand Prix qualifying from 13.00 (Sky Sports)

Sunday 01 December 2019

Abu Dhabi Grand Prix 13.10 (Sky Sports)

POOL

Tuesday 26 November 2019

Mosconi Cup 19.00 (Sky Sports)

Wednesday 27 November 2019

Mosconi Cup 19.00 (Sky Sports)

Thursday 28 November 2019

Mosconi Cup 19.00 (Sky Sports)

Friday 29 November 2019

Mosconi Cup 19.00 (Sky Sports)

SNOOKER

Saturday 30 November 2019

UK Championship Day One 13.00 & 18.45 (Eurosport)

Sunday 01 December 2019

UK Championship Day Two 13.00 & 18.45 (Eurosport)

WHAT’S ON? WEEK OF 18 NOVEMBER

Great Britain in the Davis Cup, European Championship football, Test cricket, international club rugby and much, much more. All live. All here

FOOTBALL

Monday 18 November

  • European Championships Qualifiers
    Republic of Ireland v Denmark 19.45 (Sky Sports)
    Spain v Romania 19.45 (Sky Sports)
    Italy v Armenia

Tuesday 19 November

  • European Championships Qualifiers
    Germany v Northern Ireland 19.45 (Sky Sports)
    Wales v Hungary 19.45 (Sky Sports/S4C)
    Scotland v Kazakhstan 19.45 (Sky Sports)
    Belgium v Cyprus 19.45 (Sky Sports)

Friday 22 November

  • Championship
    Fulham v QPR 19.45 (Sky Sports)
  • Scottish Cup Third Round
    Linlithgow Rose v Falkirk 19.05 (BBC Scotland)
  • Northern Irish Premiership
    Glenavon v Linfield 19.45 (BBC Two NI)
  • Bundesliga
    Borussia Dortmund v Paderborn 19.30 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Paris Saint-Germain v Lille 19.45 (BT Sport)
  • La Liga
    Levante v Real Mallorca 20.00 (Premier Sports)

Saturday 23 November

  • Premier League
    West Ham United v Tottenham Hotspur 12.30 (BT Sport)
    Manchester City v Chelsea 17.30 (Sky Sports)
  • Championship
    Charlton Athletic v Cardiff City 12.30 (Sky Sports)
  • National League
    Maidenhead United v Woking 17.20 (BT Sport)
  • Bundesliga
    RB Leipzig v Cologne 17.30 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Brest v Nantes 19.00 (BT Sport)
  • La Liga
    Leganes v Barcelona 12.00 (Premier Sports)
    Granada v Atlético Madrid 17.30 (Premier Sports)
    Real Madrid v Real Sociedad 20.00 (Premier Sports)
  • Serie A
    AC Milan v Napoli 17.00 (Premier Sports)
    Torino v Inter Milan 19.45 (Premier Sports)
  • A-League
    Perth Glory v Sydney 10.45 (BT Sport)

Sunday 24 November

  • Premier League
    Sheffield United v Man Utd 16.30 (Sky Sports)
  • Championship
    Middlesbrough v Hull City 12.00 (Sky Sports)
  • Scottish Premiership
    Hamilton Academical v Rangers 12.15 (BT Sport)
    St Johnstone v Aberdeen 15.00 (Sky Sports)
  • Bundesliga
    Augsburg v Hertha Berlin 14.30 (BT Sport)
    Hoffenheim v Mainz 17.00 (BT Sport)
  • Bundesliga 2
    VfB Stuttgart v Karlsruher 12.30 (BT Sport)
  • Ligue 1
    Bordeaux v Monaco 14.00 (BT Sport)
    St Étienne v Montpellier 16.00 (BT Sport)
    Toulouse v Olympique Marseille 20.00 (BT Sport)
  • La Liga
    Espanyol v Getafe 11.00 (Premier Sports)
    Osasuna v Athletic Bilbao 13.00 (Premier Sports)
    Eibar v Alavés 15.00 (Premier Sports)
    Villarreal v Celta Vigo 17.30 (Premier Sports)
    Real Valladolid v Sevilla 20.00 (Premier Sports)
  • Serie A
    Bologna v Parma 11.00 (Premier Sports)
    Roma v Brescia 14.00 (Premier Sports)
    Sampdoria v Udinese 17.30 (Premier Sports)
    Lecce v Cagliari 19.45 (Premier Sports)
  • FA Women’s Super League
    Birmingham City v Chelsea 14.00 (BT Sport)

RUGBY UNION

Friday 22 November

  • Champions Cup
    Ulster v Clermont Auvergne 19.00 (BT Sport)

Saturday 23 November

  • Champions Cup
    Saracens v Ospreys 12.30 (BT Sport)
    Benetton v Northampton Saints 12.45 (BT Sport)
    Toulouse v Connacht 13.00 (BT Sport)
    Exeter Chiefs v Glasgow Warriors 15.00 (BT Sport)
    Lyon v Leinster 15.00 (BT Sport)
    Harlequins v Bath 17.15 (BT Sport)
    Munster v Racing 92 17.15 (BT Sport)
  • Challenge Cup
    Cardiff Blues v Leicester Tigers 19.45 (BT Sport)

Sunday 24 November

  • Champions Cup
    Sale Sharks v La Rochelle 12.30 (BT Sport)
    Montpellier v Gloucester 15.00 (BT Sport)

 CRICKET

Monday 18 November

  • T10 Cricket
    Deccan v Karnataka 11.30 (FreeSports)
    Abu Dhabi v Maratha Arabians 13.45 (FreeSports)
    Delhi Bulls v Bangla Tigers 16.00 (FreeSports)

Tuesday 19 November

  • T10 Cricket – from 11.30 (FreeSports)
  • West Indies Super 50 Cup
    Guyana Jaguars v Leeward Islands 22.15 (BT Sport)

Wednesday 20 November

  • T10 Cricket – from 11.30 (FreeSports)
  • New Zealand v England Test Match Day One 22.00 (Sky Sports)
  • Australia v Pakistan Test Match Day One 23.45 (BT Sport)

Thursday 21 November

  • T10 Cricket – from 11.30 (FreeSports)
  • West Indies Super 50 Cup
    Trinidad & Tobago v USA 17.45 (BT Sport)
  • New Zealand v England Test Match Day Two 22.00 (Sky Sports)
  • Australia v Pakistan Test match Day Two 23.45 (BT Sport)

 Friday 22 November

  • T10 Cricket – from 11.30 (FreeSports)
  • New Zealand v England Test Match Day Three 22.00 (Sky Sports)
  • Australia v Pakistan Test Match Day Three 23.45 (BT Sport)

 Saturday 23 November

  • T10 Cricket – from 11.30 (FreeSports)
  • West Indies Super 50 Cup
    Trinidad & Tobago v Guyana 22.15 (BT Sport)
  • New Zealand v England Test Match Day Four 22.00 (Sky Sports)
  • Australia v Pakistan Test Match Day Four 23.45 (BT Sport)

 Sunday 24 November

  • T10 Cricket – from 13.45 (FreeSports)
  • New Zealand v England Test Match Day Five 22.00 (Sky Sports)
  • Australia v Pakistan Test Match Day Five 23.45 (BT Sport)

AMERICAN FOOTBALL

Saturday 23 November

  • College Game Day 14.00 (BT Sport)

BASKETBALL

Thursday 21 November

  • Myrtle Beach Invitational
    Villanova v Middle Tennessee 16.30 (BT Sport)
    Ohio v Baylor 21.30 (BT Sport)
  • Charleston Tournament
    Florida v St Joseph’s 19.00 (BT Sport)

Sunday 24 November

  • NBA
    Houston Rockets v Dallas Mavericks 20.30 (Sky Sports)
    Minnesota Timberwolves v Phoenix Suns 22.00 (Sky Sports)
  • GOLF

Wednesday 20 November

  • DP World Tour Championship – on the range 11.00 (Sky Sports)

Thursday 21 November

  • DP World Tour Championship Day One – from opening (Sky Sports)
  • RSM Classic 14.15 (Sky Sports)

Friday 22 November

  • DP World Tour Championship Day Two – from opening (Sky Sports)
  • RSM Classic 14.15 (Sky Sports)

Saturday 23 November

  • DP World Tour Championship Day Three – from opening (Sky Sports)
  • RSM Classic 18.00 (Sky Sports)

Sunday 24 November

  • DP World Tour Championship Day Four – from opening (Sky Sports)

HORSE RACING

  • Every day from 13.30 (Sky Sports)

ICE HOCKEY

Tuesday 19 November

  • KHL
    Traktor v Jokerit 14.00 (Premier Sports)

Wednesday 20 November

  • EIHL match 19.00 (Premier Sports)

Thursday 21 November

  • KHL
    Avangard v Avtomobilist Yekaterinburg 16.30 (Premier Sports)

Saturday 23 November

  • NHL
    Washington Capitals v Vancouver Canucks 17.30 (FreeSports)

Sunday 24 November

  • NHL
    Florida Panthers v Buffalo Sabres 22.00 (Premier Sports)

MOTOR SPORT

Friday 22 November

  • Formula E Diriyah E-Prix Race One 12.00 (Eurosport)

Saturday 23 November

  • Formula E Diriyah E-Prix Race Two 12.00 (Eurosport)

TENNIS

Monday 18 November

  • Davis Cup
    Croatia v Russia 15.00 & 19.00 (Eurosport)

Tuesday 19 November

  • Davis Cup
    Argentina v Chile 10.00 & 14.00 (Eurosport)
    Spain v Russia 17.00 & 21.00 (Eurosport)

Wednesday 20 November

  • Davis Cup
  • Great Britain v Netherlands 10.00 & 14.00 (Eurosport)
    Croatia v Spain 17.00 & 21.00 (Eurosport)

Thursday 21 November

  • Davis Cup
    Great Britain v Kazakhstan 10.00 & 14.00
    Quarter-Finals 17.00 & 21.00 (Eurosport)

Friday 22 November

  • Davis Cup
    Quarter-Finals 10.00 & 17.00 (Eurosport)

Saturday 23 November

  • Davis Cup
    Semi-Finals 10.00 & 17.00 (Eurosport)

Sunday 24 November

  • Davis Cup
    Final 15.00 & 19.00 (Eurosport)